"Není silnější zbraně než vůle. Nevyrovná se jí ani nejostřejší meč."

6. Kapitolka S 1/úryvek

Nezvaná návštěva

Vůbec jsem neměla v úmyslu vás nějak strašit! Takže tento kousek je zde asi hlavně proto, abych vás ujistila, že se Harrymu nic nestane (zatím).

Višnu

PS: Přes víkend u nás bude návštěva a vůbec budu mít spousty práce, takže toho odemě moc nečekejte. Ale budu se snažit něco napsat.

 //////////Zorganizování převozu chlapce, který přežil, nebylo vůbec jednoduché. Pracovali na tom téměř celý týden, snažili se vše promyslet, aby je nemohlo nic překvapit. Čas nadešel a oni se pod rouškou tmy, která je dokonale zamaskovala, vydali pro Harryho. Dům č. 2 v Zobí ulici vypadal jako každý jiný, ale jakmile všichni vstoupili, tak se za nimi dveře samy zavřely a je omráčilo nějaké kouzlo. ...//////////Siana se zájmem sestoupila do vstupní haly, kde se po zemi válelo asi osm lidí. Bylo téměř půl druhé ráno a Siana celou delegaci usadila k jídelnímu stolu, zabavila vetřelcům hůlky a připoutala každého k židli, na které seděl. Zároveň také obestřela toho divnookého muže tzv. slepou mlhou, takže neviděl nic na víc než obyčejnýma očima. Sianě zvonilo v uších, takže měla v domě smrtijedy, vlkodlaky nebo bystrozory.Podle intenzity zvuku odhadla jednoho vlkodlaka a nejméně dva bystrozory, ale spíše jich bylo více. Z osmi lidí poznala čtyři, jeden z nich byl Sirius, další Remus, a pak dva bystrozoři, které potkala na ministerstvu kouzel, když pro Harryho zařizovala to povolení. Ten zbytek však neznala. Postavila se do rohu místnosti, tak aby v noční tmě nebyla vidět, protože nevítaná návštěva se začala probouzet.//////////Pomaličku se vrátili zpět k životu. Ale něco bylo špatně. Probudili se, uvězněni v sedě u nějakého stolu. “Kde to jsme?” Zeptal se Sirius. “Nevím, ale ať je to kdekoli, tak to nic nemění na tom, že jsme v pěkný kaši.” Promulivl jeden z těch, které neznala. Vyjímečně s tebou souhlasím, Dedelusi.” Přitakala žena s růžovými vlasy. Myslím, že jsme stále v tom domě, do kterého jsme vlezli.” Promluvil Remus. “To si nemyslím, Lupine. Neviděl jsem v Zobí ulici žádnou magii, ta ženská, co tu bydlí, není čarodějka, nemá hůlku ani žádné jiné magické věci, ale tady čáry jsou.” “O tom se s tebou nebudu hádat, Alastore, ale je tu i Harry?” “To nevím, Siriusi.” “Jak to, že nevíš? Tak se podívej.” “Momentálně moje čarodějné oko funguje jako to tvoje.” “Cože?” Vykřikl Black a začal se vzpírat kouzlu, které jej poutalo k židli. Zvonivý smích od někud z temného rohu místnosti. “Tohle kouzlo překonáš jen s hůlkou v ruce, Siriusi, hrubou silou to nejde.” Siana vystoupila z temnoty.

13.11.2009 20:33:53
visnu

Líbí se Vám tyto stránky?

Ne! (1867 | 33%)
Ano! (1927 | 34%)

Vaše nej povídka u mě?

Morgana La Fey (2 | 15%)
SianaS (0 | 0%)
ŽIvot (1 | 8%)
D z Limbu (3 | 23%)
Všechna práva jsou vyhrazena autorům. (J. K. Rowlingová, T. Goodkin,....) Ze své tvorby nemáme finanční užitek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one