"Není silnější zbraně než vůle. Nevyrovná se jí ani nejostřejší meč."

Siana Snapeová

Postavy: Harry Potter, SianaS, Takaschi Nakamura, Dursleyovi, Fénixův řád, Smrtijedi,...

Doba: 5tý ročník HP

Počet kapitol: nemám ponětí

Stav: rozepsáno

Inspirace: Do Zobí ulice se přestěhovala mladá žena, říká o sobě, že je učitelka. Ale kdo to doopravdy je? A proč si vybrala zrovna Harryho, aby jí pomáhál v domácnosti?

Věnování:

tajnostce22- za její komentáře a za to že uhádla podle mě tu těžší část.

Vražda a trest ve stylu Pána zla.

Tak a tahle kapitolka je pro Reyu za spřátelení. Mám ji napsanou už dlouho, ale nějak nebyl čas a ani se mi nechtělo vám toho naservírovat příliš mnoho na jednou.

Jinak už mám napsanou další kapitolku k Morganě, ovšem zítra mám sraz s lidma ze střední, v sobotu jedu na školní exkurzy do Krušovic a příští týden mám písemku z práva, přednes z angličtiny a čtvrtletku z matiky - takže toho ode mě moc nečekejte - jen tu Morganu ;)

Mějte se krásně a komentujte!

Višnu
"Přísahala jsem!"

Tak nová kapitolka - omlouvám se za nepřidávání, ale škola a brigády mě ubíjíejí... Teď ještě vymyslet nějaké dárečky k Vánocům, pořídit je, zabalit a nadělit...

 Oh, bože, já to nechci vidět...
Višnu
PS: Snad je to u vás lepší...
Smrt má mnoho podob.

Tak a tady máte pokračování k Sianě. Lil je momentálně u babičky a nemá přístup k netu, alespoň tak jsem to pochopila. No, má na mailu jednu nebo dvě kapitolky k opravení, takže se máte na co těšit!
Tuhle kapču k Sianě jsem si překontrolovala sama, takže doufám, že je bez překlepů a bez hrubek, jestli nějakou najdete - uveďte ji do komentářů.
Jinak mám angínu, takže papám antibiotika a mám moře času, bohužel ale žádnou inspiraci pro psaní - tuhle kapitolku už mám vymyšlenou dlouho, takže mi ji stačilo jen naťukat do pc, ale i přesto to nebyla žádná sranda - dělala jsem na tom víc než dvě hodiny!

Tak doufám, že mi tohle moje snažení přetrhne to vaše komentářové mlčení. Moc se na vaše komentáře těším!
Předem díky za ně.
Višnu
Zářící? Temná? Elfka?
Zdravím! Ano, ano, já vím. Už jsem tu! Doufám, že teď už budu kapitolky přidávat nějak pravidelně, teď jsem měla čtrnáct dní praxi a hlídání, takže jsem nic nenapsala, kromě téhle kapči k Sianě a šestnácté kapitolky ke Třem světům.
Což mi připomíná, že jsem si psala s Majuš a hodlá s TS skončit. Sice mě to mrzí, ale vás nemusí - nemám v plánu ponechat žádnou ze svých povídek nedokončenou - určitě ji dopíšu - jen nevím, jak na ni takhle sama budu mít čas.
Vždyť mě znáte... Víte, jak to se mnou je.
Myslím, že kapču k TS dostanete někdy během víkendu.
Hezké počtení
Višnu
PS:Tisíceré díky for Lil za obetování! Kapitolka věnována pro všechny komentující!
Zpět v Anglii.

Jo, já vím, mluvila jsem o pokračování k MNaP, ale, no prostě tu máte dřív Sianu, ale myslím, že bych mohla něco k MNaP sesmolit zítra ve škole, případně ve středu či ve čtvrtek, myslím, že by tu tak do pátku mohlo být pokračování.

Každopádně, tahle kapča je hlavně pro Fanynku12 za spřátelení! Díky, užij si kapču,doufám, že se ti bude, alespoň trošičku líbit. :D

Višnu

Dopisy, aneb buď s Bohem, Dolores.

Zdravím, tuhle kapču mám napsanou (spíš dopsanou) už od pátku, ale vzhledem k tomu, že jsem sem házela kapču k Mu, kterterou pro vás sesmolila lil :D.

Takže tady je Siana, snad se vám bude líbit.

Višnu

Snažíme se odvrátit katastrofu a to na všech frontách.

Předchvílí mi volali z VOŠky, že mě vzali! Takže jsem dost happy ;), i když pro vás to možná nebude zas až tak dobrá zpráva, vzledem k tomu, že nastoupím do školy, takže nevím, jak to bude s kapitolkama a přidáváním.

No, mám se tam za nima jít podívat příští týden ve středu, takž zatím nevěšte hlavu, tady máte SianaS a ještě stále mám v zásobě jednu kapču k Jehňátkům.

Hezké počtení

Višnu

Tajemství

Hohó, mí drazí, přes dovolenou jsem bohužel nenapsala ani čárku... Trávila jsem ji jen odpočinkem, houbařením, přemýšlením a čtením posledního dílu Darrena Shana...

Počítač, který jsem si s sebou vzala mi okupoval bratříček a nebylo prakticky možné se na něj dostat. I přes to tu ale máte další kousek k Sianě.

Užijte si ho a komentujte.

Višnu

Štěnice a první hodina OPČM

Takže, jelikož vůbec nevím, jak tenhle víkend bude vypadat, tak vám sem hodim ještě dvě kapči, jednu za sobotu a tu druhou za něděli. Za sobotu tu máte další kousek Siany.

Višnu

Něco je špatně aneb Mistr Zeng

Tak tohle jsem dneska sesmolila, uvidíme, co přidám zítra, zatím to závisí na výsletku ankety, kterou jsem dneska vyvěsila, tak se snažte.

Višnu

Líbí se Vám tyto stránky?

Ne! (1867 | 33%)
Ano! (1927 | 34%)

Vaše nej povídka u mě?

Morgana La Fey (2 | 15%)
SianaS (0 | 0%)
ŽIvot (1 | 8%)
D z Limbu (3 | 23%)
Všechna práva jsou vyhrazena autorům. (J. K. Rowlingová, T. Goodkin,....) Ze své tvorby nemáme finanční užitek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one