"Není silnější zbraně než vůle. Nevyrovná se jí ani nejostřejší meč."

Mlčení jehňátek

Postavy: Harry James Potter, Lizie Fostrová, Pegy Forstrová, Sirius Black, Remus Lupin, Rufus Brousek, Albus Brumbál, řád, Voldemort a smrtijedi.

Stav: dokončeno

Inspirace:

Harry Potter se proti své výchově postaví, tím že přestane mluvit. Mluvit tedy umí, ale nechce. V devíti letech jej unese Pegy Frostová, maminka Lizie Frostové. Lizie je od narození němá. Harry a Lizie si naprosto perfektně rozumí i beze slov. Kouzelnický svět však hledá Harryho Jamese Pottera. Najde ho? A co se stane pak? Kdo je Liziin otec?

Varování: Sad end! (alespoň jej mám naplánovaný), pak také smrt...

Vítězství?! Ne, nikdo nevyhrál.

Tak a máme tu konec jehňátek... Celou tuhle kapitolovku bych chtěla věnovat Teríkovi za komentování a Lil za komentování a betování.

Díky holky - držíte mě nad vodou.

Višnu

PS: Jo! A málem bych zapomněla - pro andíska taky ;), když se ti tak líbí (za což jsem ráda). A také těm co postupem času odpadli - Vlkovi, Polar-Wolfce, setince,...

Loajalita

Zdravím! Tak, bude teď hódně vytížená - protože Ivanka, čtyřletá holčička, kterou hlídám, má neštovice. Takže jsem s ní vlastně furt. Takže prostě nějak nestíhám psát. Tedy, mám rozepsané kapitolky a tuhle kapču jsem dneska konečně doklepala.

Příště se můžete těšit na O,sav - kterou jsme s Mikaelou už napsaly - bude někdy v průběhu příštího týdne - buď zítra, nebo ve středu - nebo někdy jindy.

Mějte se mnou prosím trpělivost.

Díky! Višnu

PS: Komenty potěší, protože s nimi se prostě píše lépe. ;)

Bradavice

Takže, včera jsem doklepala kapitolku k Jehňátkům - máte radost? Já strašnou, i když to vypadá, že brzy bude konec - odhaduji to tak na dvě kapči a šlus. :D

Doufám, že se vám kapča bude líbit.

Je pro každého, kdo komentuje, ale hlavně pro Teríka a lil.

Višnu

PS: Barva jejich hábitů - fialovo-fialová - není překlep, je to myšlené tak, že látka samotná je tmavě fialová a vzory na hábitu jsou světle fialové - oboje je fialová - jen v jiném odstínu. ;)

KOMENTY POTĚŠÍ!!!

Přijetí do Řádu aneb vyzrazené tajemství

Hotovo finýto - uvidím, co a kdy bude příště.

Kapitolku si užijte a napište nějaký ten koment

Višnu

Čaj

No, nečekala jsem, že tu múzu chytím tak rychle. Takže jsem právě dosmolila jehňátka - jak jste si asi všimli - no, nevím, jestli je stihnu sesmolit do Vánoc, to asi nestihnu, vzhledem k tomu, že to odhaduju ještě na 5-6 kapitol, než bude konec.

Jo, vím, že můj prolog k D z Limbu byl krátký, ale to prology bývají... :D

- Hm, když nadtím tak přemýšlím, asi mě nakopla ta úžasná kapitolka k Elysejskému klíči, co jsem zhltla.

No nic - kapitolku si užijte - nevím, kdy bude další

Višnu

Podezření

Tak jo, asi jste vůbec nečekali, že tu bude něco málo k jehňátkům takhle záhy, že? No, mám svátek a píšu dvě písemky, takže jsem se potřebovala nějak odreagovat, což znamená - nereptejte, čtěte, pište komenty a užijte si tuhle krátkou kapitolku.

Višnu

PS:

To Vlk: nemusím, ale můžu. ;)

To Terík: Díky.

Konečně s Řádem

Jo, dneska jsem dokončila další kapču k jehňátkům. Takže vám ji sem rovnou přidávám.

Tak zatím :D

Višnu

Pomněnka.

No, tak nejvíc byste asi chtěli Jehňátka, no tak tady jsou - dneska jsem ve škole dokončila MNaP, tak mi do komentů napište, kdy byste chtěli dokončení 14tý kapči a Epilog (asi bych to přihodila společně)

Kapču si užijte!

Višnu

 

Smrt přišla a nechala za sebou rudé oči pozůstalých a cestičky od slz na jejich tvářích.

Tak tahle kapča je tu dřív, než jste vůbec čekali, co? No, mám dobrou náladu, i přes to, že dneska ještě musím do práce a že mi dělníci zase šmrdlají stěny a dělají u toho příšerný kravál!

No, každopádně čekám, že mi tu zase necháte nějaké komentáře a tuším, jaké nejspíš budou, no, v minulé kapitolce jsem slibovala smrt a voalá tady ji máte.

Tak si kapitolku užijte

Višnu

Fénixův řád opět v akci, aneb příště přijde smrt!

Dala jsem se do kapči k jehňátkům a ještě jsem neskončila, takže prozatím tu máte tuhle kapču a uvidíme, jak doklepu tu další, třeba si ji nechám do zásoby ;)

Věnováno: Polar-Wolfce, lil a Vlkovi.

Pěkné počtení

Višnu

 

1

Líbí se Vám tyto stránky?

Ne! (1867 | 33%)
Ano! (1927 | 34%)

Vaše nej povídka u mě?

Morgana La Fey (2 | 15%)
SianaS (0 | 0%)
ŽIvot (1 | 8%)
D z Limbu (3 | 23%)
Všechna práva jsou vyhrazena autorům. (J. K. Rowlingová, T. Goodkin,....) Ze své tvorby nemáme finanční užitek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one