"Není silnější zbraně než vůle. Nevyrovná se jí ani nejostřejší meč."
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7908"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
To Terík: na psaní jsem nezanevřela, jen prostě kvůli škole, brigádám a rodině není čas. Ve škole se snažili dohnat, všechno, co nestihli před zkouškovým (navíc jsem někam založila index a nemůžu ho najít - takže průšvih), brigádně, no - jedna mi odpadla, protože malá Ivanka odjela na Vánoce k babičce, takže dobrý, ale musela jsem splichtit vánoční úklid, takže se všechno muselo lesknout a to se stále pracujícími řemeslníky jde špatně (hlavně dlouho). No a pak je maminka pracující člověk, takže veškerý zařizování kolem Vánoc, jako přípravu salátu, balení, vymýšlení a nakupování dárků jsem zařizovala já.

Takže toho mám letos plný zuby, no uvidím, kolik toho stihnu napsat během příštího prázdninového týdne, protože maminka má dovolenou - takže mě zas bude honit do nějaké práce kolem baráku a brácha mě bude vyhazovat od pc - no, hrůza.

Jinak mám v zásobě jen půlku kapitolky ke Třem světům - za což se neskonale stydím, mám další pokračování vymyšlené - dokonce i v souladu s naplánovanými body, které jsme s Majuš měly, ještě než mě s tou povídkou nechala osamotě - kvůli škole...

No, budu se snažit něco napsat.

Tvůj koment jsem četla už během minulého týdne (vlastně na začátku tohohle), ale neměla jsem čas odpovědět. Takže pozdní poVánoční odpověď pro tebe.

Teď se jdu pustit buď do Ameriky, nebo do Tří světů, ať to pošlu Lil, aby měla co opravovat...

*PS: Díky za koment - chybělas mi tady!*smiley
Zdravím :)

Komentuju až teď, jelikož sme předělávali kompa a přeinstalovávali windowsy. Ztratila sem komplet všechno (takže i odkaz na tvoje stránky :D).. To je tak, když jse někdo blbej.. :D

Ke kapitole, byla fájn, taková odddychová.. :)

Doufam, že když se tu dlouho nic neukázalo, tak si na psaní nezanevřela.. Já vim, škola je škola, mam to úplně stejně.. :)
25.12.2011 13:04:24
visnu

Líbí se Vám tyto stránky?

Ne! (1867 | 33%)
Ano! (1925 | 34%)

Vaše nej povídka u mě?

Morgana La Fey (1 | 8%)
SianaS (0 | 0%)
ŽIvot (1 | 9%)
D z Limbu (3 | 25%)
Všechna práva jsou vyhrazena autorům. (J. K. Rowlingová, T. Goodkin,....) Ze své tvorby nemáme finanční užitek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one