"Není silnější zbraně než vůle. Nevyrovná se jí ani nejostřejší meč."
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3911"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Neměla jsem v plánu brát ti titul sklerotičky, ale upřímně je nás tak titulovaných víc, není přeci jen jeden magistr či inženýr, tak proč by nemohly být dvě sklerotičky (myslím, že je jás víc...)

Jo, myslím, že je to tam jednou nebo dvakrát a to když se v její přítomnosti vyskytuje někdo z Japonska, je to prostě jen takový reflex...smiley
já vím, to chápu, ale nechápu, proč to dáváš do tetxtu. myslím, že je to tam jenom jednou, ale stejně mi to tam nesedí.

a to s tou sklerotikou? jak mi vysvětlíš, že mi bereš titul? *zvedne obočí* smiley
-„Takashi,“ chystala se rozloučit i se svým internetovým studentem, „věřím, že budeš plnit své sliby.“ domluvila záhadně. Avšak Nakamura nejspíš rozuměl, protože s úsměvem přitakal. „Dám na nás pozor.“ slíbil.-Tady? No, Siana a Sirius slíbili manželům Potterovým, že se o Harryho postarají, ale z Blacka je hledaný zločinec a Siana musí zase odjed, navíc v Bradavicích se o Pottera moc dobře starat nedá (jen za předpokladu, že jste student nebo profesor) tak Siana požádala Takashiho, aby Harryho chránil, pokud by to bylo třeba.Jinak SianaS je většinou psané schválně, protože v Japonsku jí právě takhle říkali, nikdo krom jejího mistra nevěděl, že se jmenuje Siana Snapeová a na víc nesměla vystupovat pod pravím jménem, tak dostala tuhle přezdívku.

-vynasnažím se to používat co nejméně, ale když bude S. v Japonsku, tak se tomu asi nevyhnu, přeci jen každý jí tam říká SianaS
hééj! sklerotička jsem tu já, to mi nemůžeš sebrat! *zatvářila se zděšeně*

jinak, díky za věnčo smiley taky mě docela zajímá ta věta, co pronesla Siana. a to SianaS si můžeš odpustit, nevím, jak ostatním nebo tobě, ale me se to do příběhu prostě nehodí a taky se mi to nelíbí :(. třeba jako podpis to jo, ale jinak... smiley jinak dávám palec nahoru :)
jeee..vďaka za venovanie:-))...takže, táto kapitola nemala chybu a bola úžasná...a Severusovi teda riadne dala....a čo mala znamenať tá veta: „věřím, že budeš plnit své sliby.“...nuž neviem, neviem...som úplne a dosť zvedavá...rýchlo ďalšiu:-)
Ta skleróza! Tahle kapča je pro lil a tajnostku22 za komentíky.smiley
17.05.2010 17:23:15
visnu

Líbí se Vám tyto stránky?

Ne! (1867 | 33%)
Ano! (1925 | 34%)

Vaše nej povídka u mě?

Morgana La Fey (1 | 8%)
SianaS (0 | 0%)
ŽIvot (1 | 9%)
D z Limbu (3 | 25%)
Všechna práva jsou vyhrazena autorům. (J. K. Rowlingová, T. Goodkin,....) Ze své tvorby nemáme finanční užitek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one