"Není silnější zbraně než vůle. Nevyrovná se jí ani nejostřejší meč."
Tak - jak jste si možná všimli, tak Valentýnským dárkem pro Vás je Siana.

Hlavě bych tyhle kapči (zachvíli přidám ještě jednu) chtěla vě novat Alexii, za to že se mi jako jediná ozvala.

Dík Viš

PS:Vraždu zkusím vymyslet na příště- beru všechny nápady, koho bych měla zabít a jakým způsobem. ;)

 

Harry ke svým patnáctým narozeninám dostal spoustu dárků. Od Siriuse dostal dvousměrné zrcátko, ano, to které patřilo Jamesovi. Od Weasleyových pár hloupostí, jako třeba nějaké výrobky od dvojčat či jednoduchý řetízek od Ginny. Od Rona i Hermiony dostal knihy. Snape mu daroval knihu o lektvarech, což mladého Pottera docela pobavilo. A od své kmotry dostal obálku s nějakými dalšími úředně vyhlížejícími papíry a černý váček, o kterém si myslel, že je na peníze.


...


28. srpna


Od Harryho narozenin uplynuly už čtyři týdny. A dnes se měla Siana poprvé setkat se svým bratrem. Domluvili se na tomto datu přes dopisy, které nosila Hedvika. Dohoda zněla tak, že Snape dorazí na Příčnou ulici v poledne, aby si společně se svou sestrou mohl dát oběd a Harry s ostatními teenagery dorazí ve dvě, aby společně s paní Weasleyovou nakoupili věci do školy.


Takový byl plán, ale vše dopadlo úplně jinak.


Siana byla na Příčné ulici už brzy ráno. Přišla si ji prohlédnout a krom toho také něco koupila. Podívala se snad do každého krámu, který měl v Příčné otevřeno, a když skončila, což bylo kolem půl dvanácté, odebrala se do Děravého kotle. Tam měla dnes se svým milovaným bratříčkem poobědvat. Avšak Severus Snape nedorazil.


Čekala na Mistra lektvarů, ještě více než hodinu poté co doobědvala. SianaS zaplatila hospodskému a vrátila se zpět na Příčnou. Objednala si v cukrárně nějakou kávu a zákusek a posadila se na terasu, tak aby měla celou ulici pod dohledem. Ráda měla přehled. Ale dnes potřebovala ještě něco udělat. Vytáhla z kapsy zmenšený laptop, který mávnutím kouzelné hůlky znovu zvětšila.


...


Sirius nemohl svého kmotřence i jeho přátele doprovodit při výletu na Příčnou. Prostě to nešlo, i když si to moc přál. A tak se smutným výrazem ve tváři vyprovodil svého milovaného kmotřence.


Harry James Potter se odletaxoval společně s Weasleyovími a doprovodem z Fénixova řádu, kterým byl Remus Lupin, do Děravého kotle. Celý Fénixův řád věděl o dohodnuté schůzce Severuse Snapea a jeho sestry. Paní Weasleyová měla v plánu dát těmto sourozencům dostatek času a prostoru. Když se vyskytovala s teenagery na Příčné ulici, nikdo z nich Sianu ani Severuse nezahlédl.


...


Nebelvíři obstarali všechny nákupy, a až pak se vydali k cukrárně, ve které se měli se Snapeovými setkat. Avšak to jim z hůry nebylo přáno. Toho dne se nemohli dostat za Sianou do cukrárny, protože mezi ně a jejich cíl se přemístili smrtijedi.


...


Kdyby přisluhovači temného pána nedělali tolik kraválu, možná by si jich Snapeová ani nevšimla. Když však SianaS vzhlédla od svého laptopu, vykulila na zakuklence oči. „Sakra.“ zanadávala si pod nos. Vstala a uklidila se do jedné slepé uličky.


...


Remus Lupin, který šel s nebelvírskými jako doprovod, přivolal mávnutím svého kouzelného proutku ostatní členy řádu. Pak se postavil dopředu před mládež, kterou měl za úkol chránit a snažil se odrážet všechna smrtijedská kouzla. Což byl i pro vlkodlaka nesplnitelný úkol.


Když Lupin odrážel třetí kletbu, koutkem oka zahlédl na střeše vedlejšího domu nějaký stín, avšak neměl čas jej nijak zkoumat, protože byl nucen čelit dalším dvěma kletbám. Paní Weasleyová se připojila k Remusovi a oba členové řádu tak nechali teenagery za sebou.


Pak jeden ze smrtijedů sáhl po zakázaných kletbách a rovnou po té nejhorší z nich po Avadě. Tato zelená kletba letěla přímo na vlkodlaka. Lupin nemohl uhnout, protože kdyby to udělal, narazila by smrtící kletba do jednoho školou povinného nebelvířana za ním. A tak se připravil na smrt, ale ta nepřišla...

14.02.2010 10:19:31
visnu

Líbí se Vám tyto stránky?

Ne! (1867 | 33%)
Ano! (1925 | 34%)

Vaše nej povídka u mě?

Morgana La Fey (1 | 8%)
SianaS (0 | 0%)
ŽIvot (1 | 9%)
D z Limbu (3 | 25%)
Všechna práva jsou vyhrazena autorům. (J. K. Rowlingová, T. Goodkin,....) Ze své tvorby nemáme finanční užitek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one