"Není silnější zbraně než vůle. Nevyrovná se jí ani nejostřejší meč."
Starosti jedné americké ministrině kouzel, která rozhodně nehodlá nic podcenit.

Tak a tady prolog k Americe, doufám, že máte radost!

Višnu

 

Po celém světě jste mohli zaslechnout klepy o narůstající moci Toho-jehož-jméno-se-neříká. Ministři kouzel si o tom na samitech šuškali, jen Anglický ministr kouzel, Kornelius Osvald Popletal, to důrazně odmítal. Avšak Shally Draven, americká ministryně kouzel, už konečně chtěla zjistit pravdu. Opravdu je nutné obávat se jeho návratu?

Na to se ptala sama sebe ve své kanceláři jen několik dní před Mistrovstvím světa ve Famrpálu. Avšak ona nebyla z těch, co jen sedí a nic nedělají, a tak vyslala MG [Emdží], nejmladší Americkou bystrozorku, které se jí z Bystrozorské akademie dostalo. Mel byla velmi slibná mladá bystrozorka. Úspěšnost jejích akcí byla vždy stoprocentní a Shally věděla, že udělá vše, aby to tak i zůstalo.

Popletalovi napsala zdvořilostní dopis, ve kterém jej žádala, aby dal na její neteř pozor. Výlet do Anglie na Famfrpál dostala dívka za vynikající známky, a také jako dárek k narozeninám. Není však nutné ji nějak příliš opečovávat, dívka je prý samostatná.

Všechny ty kecy měly stejně být jen alibim pro Melanii Grifith, nejmladší Americkou bystrozorku. Ani Kornelius Osvald Popletal neměl vědět nic o MGině misi, která měla dvojí povahu. Důvodem, proč měla být s ministrem Anglie, byla jeho ochrana při mistrovství, což byl její první úkol. Ale ten druhý vypadal, že bude poněkud dlouhodobější. Bystrzorka měla zjistit, zda existuje reálné nebezpečí návratu Temného pána, Lorda Voldemorta.

Bystrozorka se vydala na cestu prakticky ihned, jakmile se o své nové misi dozvěděla. Milovala svou práci ženy zákona. A brala své povinnosti opravdu vážně. Přenášedlo ji dostalo do Londýna přímo na ministerstvo kouzel. Melanie se ujistila, že její zbraň EAA Witness 9mm nemůže nikdo odhalit, jistě že měla i rezervní zbraň s rezervní hůlkou v botách, ale stejně měla nejradši tuhle bouchačku.

A tak nadešel čas její další akce, která bude trvat opravdu dlouho, a kterou snad nezvorá.

11.06.2010 18:05:43
visnu

Líbí se Vám tyto stránky?

Ne! (1867 | 33%)
Ano! (1925 | 34%)

Vaše nej povídka u mě?

Morgana La Fey (1 | 8%)
SianaS (0 | 0%)
ŽIvot (1 | 9%)
D z Limbu (3 | 25%)
Všechna práva jsou vyhrazena autorům. (J. K. Rowlingová, T. Goodkin,....) Ze své tvorby nemáme finanční užitek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one