"Není silnější zbraně než vůle. Nevyrovná se jí ani nejostřejší meč."
Návrat do Ameriky a nový úkol v Bradavicích.

Ne, že mě prásknete! (Tohle jsem totiž sesmolila dneska ve škole.) :D

 Další kousek si užijte, protože nevím, kdy tu přistane něco dalšího, ať už k čemukoli.

Zítra píšu test z chemie, pokud ji nezatáhnu, tak mi držte palečky.

Višnu

 

Chlapec jí hůlku znovu ukázal, ale z ruky ji nedal. Na to se bystrozorka pousmála. Zamířila svou hůlkou na tu Harryho a zašeptala nějaké zaklínadlo. Z Harryho hůlky se vynořilo znamení zla. Mladík na to zděšeně hleděl.

Jen klid. Ten smrtijed kouzlil tvojí hůlkou.“ oznámila prostě, i když se pak trochu zarazila. No, znělo to dost blbě. „Hele, Pottere, zbytečně se nestresuj.“ snažila se mu promluvit do duše.

MG si sundala prstýnek, poklepala na něj hůlkou a podala jej chlapci před sebou. Potter se díval na prstýnek na její dlani dost nechápavě. „Kouzlíš pravou rukou, že ano?“ přešla jeho pohled. Potter přikývl.

Půjčila si Harryho pravou ruku a navlékla mu svůj prsten na prsteníček. Kroužek se roztáhl podle Harryho prsteníčku, a tak perfektně seděl.

K čemu je?“ zeptal se se zájmem Potter. Bystrozorka se usmála. „Kdyby bylo potřeba v létě čarovat.“ mrkla MG, obrátila se a s hlasitým prásk se přemístila na Americké ministerstvo kouzel.

XXX

Melanie.“ oslovila ministryně kouzel svou bystrozorku. „Dobrý den, paní ministryně.“ oplatila své nadřízené pozdrav. „Bylo to bez problému?“ optala se Shally Draven. „Ne, měli jsme rovnou několik problémů.“ oznámila MG s povzdechem.

Ženy se posadily naproti sobě, aby Mel mohla podat hlášení.

To snad Kornelius nemyslí vážně!“ začala nadávat Americká ministryně kouzel, vyskočila na nohy a začala pochodovat po své kanceláři.

Z celého meetingu vyplynulo, že se MG vrátila do Anglie a s Albusem Brumbálem si domluvila, že nastoupí do jeho školy. A tak se také stalo. Mel se s ředitelem anglické školy čar a kouzel domluvila, že do Bradavic přestoupí z Americké akademie kouzel slečny Krákavé.

Albus s tím naštěstí neměl žádný problém, na konci jejich pohovoru jí předal přijímací dopis společně se seznamem učebnic. A tak se jedna Americká bystrozorka stala znovu studentkou.

19.10.2010 18:34:03
visnu

Líbí se Vám tyto stránky?

Ne! (1867 | 33%)
Ano! (1925 | 34%)

Vaše nej povídka u mě?

Morgana La Fey (1 | 8%)
SianaS (0 | 0%)
ŽIvot (1 | 9%)
D z Limbu (3 | 25%)
Všechna práva jsou vyhrazena autorům. (J. K. Rowlingová, T. Goodkin,....) Ze své tvorby nemáme finanční užitek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one