"Není silnější zbraně než vůle. Nevyrovná se jí ani nejostřejší meč."
Weasleyovi

Tak, právě jsem dosmolila tuhle půlku kapči, no ne že by se mi to příliš líbilo - nelíbí! :D

Višnu

 

Přenášedlo odneslo Korneliuse Osvalda Popletala do jeho kanceláře na Ministerstvu kouzel. MG se vydala ven, aby mohla v případě nouze pomoci. Smrtijedi se už dávno přeskupili na opačný konec tábořiště. A mladá Americká bystrozorka se je snažila dohonit. Ovšem nebylo to zas až tak jednoduché.

Smrtijedi zmizeli z míst, co byla určena pro kempování kouzelnického lidu, až na jednoho. Grifithová se mračila na jakéhosi muže, který s úsměvem procházel kolem trosek a hořících stanů.

O pár minut později napřáhl hůlku a vyčaroval na nebe Znamení zla. „Expeliarmus.“ zaútočila. … Odzbrojila smrtijeda, ale ten se navzdory tomu přemístil. Nevěřila svým očím, a tak se vydala podívat na místo, odkud zmizel. Avšak nenašla tam nic podezřelého.

Zahlédla tři děti, no nebyli dětmi věkem, ale zkušenostmi, jistě, i ona by mohla být považována za dítě a někteří lidé ji tak také vidí, avšak ona přestala být dítětem již před rokem, kdy konečně dokázala, že je plnohodnotná bystrozorka.

Pojďte sem.“ zavolala na trojici, aby je mohla ochránit, zřejmě se zdrželi, a pak už neměli žádnou možnost k útěku. Jen pár okamžiků nato, co dorazili k MG, tak byla nucena okolo nich vyčarovat jeden komplexní štít, který odrazil velké množství nesourodých kleteb.

Skoro se z toho vypětí pozvracela. Avšak navzdory tomu nepřestávala udržovat tento štít, i když samozřejmě, kdyby na ně někdo z nich vyslal Avadu, tenhle štít by jim byl k ničemu. Ale to každý. Proti zakázaným kletbám totiž neexistuje účinná obrana, bohužel.

Ten smrtijed, kterýho hledáte, zdrhnul.“ jednoduchým a tichým puf naznačila bystrozorka přemístění. MG se o to sice nestarala, ale bystrozorové a další pracovníci ministerstva vypadali, že jí nevěří. Kdyby tam nebyl ten rudovlasý muž, asi by tam stáli ještě dlouho...

Pan Weasley vzal čtveřici dětí a dostal je pryč jediným přemístění.

MG se tak během několika málo vteřin dostala až na pozemek Weasleyovi rodiny. Arthur přikázal čtveřici, aby se dostala do domu, kde na ně už čekala paní Wasleyová. Milá a oplácaná mamina, která vypadala na umření ze starostí o svého syna.

Mel se raději příliš nepřibližovala k té ženě, nehodlala se nechat vystavit jejímu medvědímu objetí. „A ty si?“ zeptala se Moly, když konečně zaregistrovala její přítomnost. „Melanie, Madam.“ „Ty chodíš do Bradavic, Melanie.“ „Ne, madam, přijela jsem jen na Mistrovství, jinak chodím do Akademie v Americe.“

Dala si u paní Weasleyové čaj, a pak se vydala zpět na ministerstvo. Propletla se skrze Atrium a zamířila si to přímo k Popletalovi, tedy doufala, že bude ve své kanceláři.

16.09.2010 22:17:41
visnu

Líbí se Vám tyto stránky?

Ne! (1867 | 33%)
Ano! (1925 | 34%)

Vaše nej povídka u mě?

Morgana La Fey (1 | 8%)
SianaS (0 | 0%)
ŽIvot (1 | 9%)
D z Limbu (3 | 25%)
Všechna práva jsou vyhrazena autorům. (J. K. Rowlingová, T. Goodkin,....) Ze své tvorby nemáme finanční užitek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one